Bili na ručku s dvoje djece, tri porcije, nas četvero, stvarno velike porcije. Konobar je bio super i vraćamo se opet! Izbor hrane odličan.
About Us
Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus.