Jako ukusna domaća spiza i izdašne porcije, simpatično i vedro osoblje, uzeli smo za van, hrana je do doma ostala skroz topla jer je bila vakumirana u posudama, pašticada od tune i sipa s bobom su top!
About Us
Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus.